پروژه‌های سیوان

اطلاعات تماس

اصلاح فضایی که قبلاً در آن زندگی می شده ممکن است شامل تغییرات عمده ای مانند حذف یا ساخت دیوارهای داخلی برای بهبود چیدمان، جایگزینی پنجره ها یا درها یا صرفاً به روز رسانی ظاهر داخلی یا خارجی ملک باشد.
اگر خانه خود را دوست دارید اما احساس می کنید که دیگر با نیاز شما مطابقت ندارد، بهبود آن ممکن است راهی عالی برای صرفه جویی در دردسر و هزینه های هنگفت مربوط به فروش و خرید ملک جدید، مانند حق تمبر، مسایل حقوقی یا کارگزاری باشد. ما می‌توانیم به شما کمک کنیم راه‌حل‌های خلاقانه‌ای پیدا کنید تا روح تازه‌ای به آپارتمان خود بدهید و آن را برای هدفتان مناسب کنید.
اگر برای جمع آوری افکار خود در یک طرح منسجم، یک مجموعه کامل از نقشه های طراحی، ساخت و اجرا برای تحقق بخشیدن به خانه رویایی خود به کمک نیاز داشته باشید. با هزینه کم، طراحان معمار ما یک طرح و نقشه حرفه ای، متناسب با نیازهای دقیق شما ترسیم می کنند.
ما همچنین می‌توانیم یک بازدید از محل انجام داده و طرح‌های تفصیلی تر را تهیه کنیم. ما همیشه می‌توانیم راه‌حل‌های جایگزین را برای رفع هرگونه نگرانی شما پیشنهاد کنیم. ما در زمینه انواع پروژه های طراحی مجدد تجربه زیادی داریم و اینجا هستیم تا در طول فرآیند بازسازی از شما حمایت کنیم.

معمار:
سیوان شهر ماندگار
نوع پروژه:
بازسازی داخلی
متراژ:
160
مکان:
تهران، سعادت آباد
استراتژی:
مدرن، کلاسیک
سال پروژه:
1400
لینک کوتاه:
https://sivanshahr.ir/?p=10982

ویدیو گشت و گذار در محیط طرح بازسازی:

تصاویر طرح بازسازی: