پروژه‌های سیوان

اطلاعات تماس

[ چیزی که ما ارائه می‌دهیم ]

ما از بهترین مصالح و معماران بهره می‌گیریم!

واژه بازسازی ساختمان یکی از واژه‌های آشنا برای همه افراد در دنیا است. بازسازی ساختمان به این معنا است که تمامی فرسودگی‌های خانه‌های قدیمی از بین برده شود و ظاهر و نمای جدید و مدرن با صرف هزینه‌ای مناسب به آن داده شود.

بازسازی ساختمان کاری فراتر از تعمیرات ساختمان است که معمولاً به تعمیر دیوار، تعمیر کاشی و دیگر کارهای جزئی‌تر تعمیرات محدود نمی‌شود. با توجه به گروه مهندسین تعمیرات ساختمان و شرکت بازسازی ساختمان که انتخاب می‌کنید، کار بازسازی و تعمیرات ساختمان می‌تواند از قسمت‌های اساسی و از زیربنای ساختمان شروع شود و تا طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی منزل ادامه یابد و به طور کلی ساختمان شما را از نو بسازد.

خلاقیت در طراحی سه بعدی و رعایت قوانین بازسازی ساختمان و خانه‌های قدیمی، اهمیت تأثیر نور در دکوراسیون داخلی، روانشناسی رنگها در معماری، بهترین مشاوره بازسازی ساختمان با در نظر گرفتن بودجه و هزینه بازسازی ساختمان به مشتریان و کاهش مدت زمان بازسازی خانه همچنین در اختیار داشتن اکیپ‌ حرفه‌ای بازسازی ساختمان و نیروهای متخصص از فاز تخریب تا بازسازی اصولی از عوامل مهم موفقیت در جلب رضایت حداکثری مشتریان عزیزمان بوده است.

[ توصیفات ]

آنچه مردم درباره ما می‌گویند!

ویژگی اجرا توسط سیوان، بزرگ‌تر جلوه دادن فضای داخلی ساختمان متناسب با خواست و سلیقه کارفرما رفع آسیب‌ها (ترک، رطوبت و...) مصالح درجه یک استحکام‌بخشی

"اجرا و تحویل به موقع مهم ترین نکته در مورد شرکت سیوان شهر ماندگار است. رضایت مشتریان برای سیوان واقعا مهم بوده و نتیجه نهایی از کیفیت بالایی برخوردار است."
دکتر میثم مدنی
مدیر عامل آرنیکا طرح
"یکی از مزایای اصلی شرکت سیوان شهر ماندگار کیفیت بالای پروژه‌های انجام شده این تیم و پشتیبانی و گارانتی کار پس از اجرا و تحویل نهایی است."
مهندس قاسمی
مشتری شرکت
"قبل از رفتن به خونه جدید، تیم سیوان شهر یه سری اطلاعات از من گرفتن و خیلی زود دکوراسیون خونه رو طراحی کردند. این واقعاً لذت‌بخش‌ترین اسباب کشی بود که تا بحال داشتم"
آقای حبیبی
مشتری شرکت
"مشاوره‌های سیوان عالیه، من اولش می‌خواستم کف خونه رو پارکت کنم اما چون نمیتونستیم اونقدر هزینه کنیم با مشورت تیم فوق حرفه‌ای سیوان دیدم که که سرامیک شیکتره”"
آقای نعمت اللهی
مشتری شرکت