پروژه‌های سیوان

اطلاعات تماس

[ چیزی که ما ارائه می‌دهیم ]

ما از زیباترین محوطه را تقدیم شما خواهیم کرد!

بروزرسانی و بهبود فضای سبز و محوطه منزل یا ساختمان اداری راهی عالی برای افزایش ارزش ملک و ایجاد فضاهای بیرونی جذاب برای استراحت و سرگرمی است. در حیاط پشتی خانه یا حتی روف گاردن خود در یک محیط آپارتمانی می‌توانید فضایی را برای سرگرمی دوستان و اطرافیان خود با یک آشپزخانه در فضای باز، باربکیو، استخر و موارد دیگر ایجاد کنید، یا می‌توانید یک باغ سرسبز و دل‌نشین ایجاد کنید که توجه همه را به خود جلب کرده و به شما امکان آرامش و تأمل می‌دهد.

این‌که آیا می‌خواهید با یک حیاط جلوی از پیش تصور شده بر افزایش جذابیت ملک خود تمرکز کنید، یک حیاط خلوت رؤیایی و دل‌نشین با مکان‌هایی برای غذاخوری و سرگرمی یا هر دو این موارد را می‌توانید در محوطه‌سازی و فضاسازی ایجاد کنید، گزینه‌ها و ویژگی‌های بسیاری وجود دارد که باید تمام آن‌ها را در نظر بگیرید.

برای شروع تعیین آنچه در منظره جدید خود می‌خواهید، کافی است تا فرم ارزیابی و مشاوره رایگان سیوان را تکمیل کنید. چه شما یک طراح باشید که به‌تازگی یک پروژه شگفت‌انگیز را به پایان رسانده‌اید و چه یک صاحب‌خانه که قصد بازسازی محوطه خود را دارد و به این محیط بسیار افتخار می‌کند، دوست داریم با یک مشاوره رایگان کنارتان باشیم!

طراحی منظره و محیط بر برنامه‌ریزی ساختار اصلی یک ملک و هم بر طراحی باغ خاص عناصر و گیاهان منظره متمرکز است. پایداری عملی، زیبایی شناختی، باغبانی و زیست‌محیطی بودن فضا نیز از مؤلفه‌های اصلی طراحی محوطه است که اغلب به طرح‌های جلوه سخت و طراحی جلوه‌های نرم تقسیم می‌شوند. طراحان متخصص محوطه‌سازی اغلب با رشته‌های مرتبط مانند معماری، مهندسی عمران، نقشه‌برداری و متخصص‌های صنعتگری مختلفی همکاری می‌کنند.

پروژه‌های طراحی ممکن است شامل دو نقش مختلف حرفه‌ای باشند: طراحی محوطه و معماری محوطه، طراحی محوطه معمولاً شامل ترکیب هنری و صنعتگری، ظرافت و تخصص باغبانی و تأکید بر درگیری دقیق فضا از مراحل مفهومی تا ساخت نهایی است.

معماری فضا نیز بیشتر بر برنامه‌ریزی شهری، پارک‌های شهری و منطقه‌ای، مناظر مدنی و سازمانی، پروژه‌های میان رشته‌ای در مقیاس بزرگ و تفویض اختیار به پیمانکاران پس از اتمام طرح‌ها متمرکز است. بسته به تحصیلات، صدور مجوز و تجربه متخصص، می‌تواند همزبانی قابل توجهی از استعداد و مهارت بین دو نقش وجود داشته باشد. سیوان شهر ماندگار از ابتدایی‌ترین مراحل مشاوره طراحی و محوطه‌سازی تا زمان اجرا همراه شما خواهد بود.

[ توصیفات ]

آنچه مردم درباره ما می‌گویند!

ویژگی اجرا توسط سیوان، حداکثر استفاده از فضای بلا استفاده بام تبدیل حیاط به فضایی با نشاط و سرزنده طراحی و ساخت استخر، آلاچیق، باربکیو و... مبلمان تخصصی فضای باز

"اجرا و تحویل به موقع مهم ترین نکته در مورد شرکت سیوان شهر ماندگار است. رضایت مشتریان برای سیوان واقعا مهم بوده و نتیجه نهایی از کیفیت بالایی برخوردار است."
دکتر میثم مدنی
مدیر عامل آرنیکا طرح
"یکی از مزایای اصلی شرکت سیوان شهر ماندگار کیفیت بالای پروژه‌های انجام شده این تیم و پشتیبانی و گارانتی کار پس از اجرا و تحویل نهایی است."
مهندس قاسمی
مشتری شرکت
"قبل از رفتن به خونه جدید، تیم سیوان شهر یه سری اطلاعات از من گرفتن و خیلی زود دکوراسیون خونه رو طراحی کردند. این واقعاً لذت‌بخش‌ترین اسباب کشی بود که تا بحال داشتم"
آقای حبیبی
مشتری شرکت
"مشاوره‌های سیوان عالیه، من اولش می‌خواستم کف خونه رو پارکت کنم اما چون نمیتونستیم اونقدر هزینه کنیم با مشورت تیم فوق حرفه‌ای سیوان دیدم که که سرامیک شیکتره”"
آقای نعمت اللهی
مشتری شرکت