پروژه‌های سیوان

اطلاعات تماس

[ چیزی که ما ارائه می‌دهیم ]

ما از بهترین طراحان داخلی و لوازم بهره می‌گیریم!

طراحی داخلی هنر و دانش افزایش فضای داخلی ساختمان برای دستیابی به محیطی سالم و زیبا از نظر زیبایی برای افرادی است که از فضا به درستی استفاده می‌کنند. در واقع طراح داخلی کسی است که چنین پروژه‌های پیشرفت دکوراسیون داخلی ساختمان را برنامه‌ریزی، طراحی، هماهنگی و مدیریت می‌کند.

طراحی داخلی حرفه‌ای کاملاً چند وجهی است که شامل توسعه مفهومی، برنامه‌ریزی فضا، بازرسی فنی از فضا، برنامه‌ریزی اجرایی، تحقیق، برقراری ارتباط با ذینفعان یک پروژه، مدیریت ساخت و اجرای طرح است.

در سیوان شهر ماندگار، ما معتقد هستیم که طراحی داخلی چیزی بیشتر از عملکرد عالی و زیبایی ساختمان است. هدف ما این است که فضای داخلی منزل یا محیط مورد نظر شما را بازتابی از شخصیت شما قرار دهیم. فضای داخلی ساختمان شما باید چیزی باشد که شما و اطرافیانتان به آن افتخار کنید و دوست داشته‌باشید که در آن وقت بگذرانید.

در واقع در طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی و کارآمد محیط، نیازهای شما را در هر گوشه آن گنجانده است، بنابراین فضای شما هر نیازی را برآورده می‌کند. طراحان داخلی اختصاصی ما با خستگی ناپذیری با شما کار می‌کنند تا سبک و سلیقه مورد نظر شما را با تخصص طراحی خود گره بزنند و یک طرح کامل طراحی داخلی ایجادکنند. آنها همچنین اطمینان حاصل می‌کنند که طرح برنامه‌ریزی شده با استفاده از مواد با بالاترین استاندارد اجرا می‌شود.

علاوه بر ایده‌های عالی طراحی داخلی، شما می‌توانید از پشتیبانی و خدمات بی‌دریغ ما بیشترین سود را ببرید زیرا تمام خدمات ما تضمین و گارانتی دارند. ما ایده‌های متنوع و مدرنی برای طراحی داخلی ارائه می‌دهیم. علاوه بر این، ما فضای داخلی زیبایی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت ارائه خواهیم کرد.

[ توصیفات ]

آنچه مردم درباره ما می‌گویند!

ویژگی اجرا توسط سیوان، طرح و ایده بروز انعطاف‌پذیر تحویل سریع (اجرا در کوتاه مدت) ترکیب سلیقه و دانش نورپردازی مدرن و تخصصی

"اجرا و تحویل به موقع مهم ترین نکته در مورد شرکت سیوان شهر ماندگار است. رضایت مشتریان برای سیوان واقعا مهم بوده و نتیجه نهایی از کیفیت بالایی برخوردار است."
دکتر میثم مدنی
مدیر عامل آرنیکا طرح
"یکی از مزایای اصلی شرکت سیوان شهر ماندگار کیفیت بالای پروژه‌های انجام شده این تیم و پشتیبانی و گارانتی کار پس از اجرا و تحویل نهایی است."
مهندس قاسمی
مشتری شرکت
"قبل از رفتن به خونه جدید، تیم سیوان شهر یه سری اطلاعات از من گرفتن و خیلی زود دکوراسیون خونه رو طراحی کردند. این واقعاً لذت‌بخش‌ترین اسباب کشی بود که تا بحال داشتم"
آقای حبیبی
مشتری شرکت
"مشاوره‌های سیوان عالیه، من اولش می‌خواستم کف خونه رو پارکت کنم اما چون نمیتونستیم اونقدر هزینه کنیم با مشورت تیم فوق حرفه‌ای سیوان دیدم که که سرامیک شیکتره”"
آقای نعمت اللهی
مشتری شرکت