پروژه‌های سیوان

اطلاعات تماس

[ چیزی که ما ارائه می‌دهیم ]

مرتبط‌ترین فضای کاری در خانه مختص شما

هر شغل یا کسب و کاری که از خانه اداره یا مدیریت می‌شود به نوعی به فضای کار احتیاج دارد اما به معنای سنتی همه به دفتر رسمی نیاز ندارند. گاهی این دفتر کار می‌تواند برای افرادی که دور کار هستند یا کلا به صورت فریلنسری فعالیت می‌کنند باشد، در چنین مواقعی بهترین انتخاب برای شما طراحی داخلی و بازسازی محیطی از خانه است تا به بهترین حالت ممکن برای کسب و کار و شرایط شما تبدیل شود.

فرض کنید اگر یک عمل دندانپزشکی را در خانه انجام می‌دهید، فضای کار شما احتمالاً بخشی از خانه شما برای یک اتاق انتظار، یک اتاق درمان و یک مطب است. گاهی اوقات یک فضای آرام برای کار می‌تواند به راحتی یک میز و صندلی اضافی در گاراژ یا یک صندلی در اتاق نشیمن یا اتاق خواب شما باشد. اما قسمت مهم این است که طراحی داخلی بسیار حرفه‌ای انجام گیرد تا محیطی درخور برای کار مورد نظر شما باشد.

یک مهندس یا طراح گرافیک تنها شرایطی که برای اتاق کار نیاز دارد محیطی برای آرامش و میز و صندلی تحریر است و این شرایط می‌تواند برای یک معلم دور کار، محیطی دارای تخته سیاه یا وایت برد در کنار محیطی آرام و دوست داشتنی باشد. پس نوع کسب و کار شما در طراحی داخلی بسیار تأثیر گذار خواهد بود.

اگر از خانواده‌ها، هم اتاقی ها و زوج‌های مختلف بپرسید که آیا اکنون می‌خواهند کمی حریم خصوصی داشته‌باشند یا خیر، پاسخ احتمالاً مثبت خواهد بود. با دستورالعمل‌های قرنطینه و خانه‌نشینی مخصوصاً در زمان همه‌گیری بیماری، اعضای خانه اغلب در همان فضایی که افراد معمولاً در آن آرامش دارند کار می‌کنند یا تکالیف مدرسه را انجام می‌دهند و این می‌تواند حتی بر بهترین روابط نیز فشار وارد کند.

حال هر کس می‌تواند با استفاده از معماری داخلی ویژه از مکانی در خانه خود برای انجام تکالیف مدرسه، شرکت در کلاس‌های آموزشی، کار کردن به صورت دور کار و یا فریلنسری استفاده کند، بدون این که به آرامش دیگر اعضای خانه لطمه‌ای وارد شود.

[ توصیفات ]

آنچه مردم درباره ما می‌گویند!

ویژگی اجرا توسط سیوان

فضای کار برای دورکاری و فریلنسری بهبود فضا برای انجام کار با کیفیت به حداقل رساندن حواس‌پرتی ها انعطاف‌پذیری و قابلیت چندکاره بودن فضا فضای کار خانگی حتی در منازل کوچک

"اجرا و تحویل به موقع مهم ترین نکته در مورد شرکت سیوان شهر ماندگار است. رضایت مشتریان برای سیوان واقعا مهم بوده و نتیجه نهایی از کیفیت بالایی برخوردار است."
دکتر میثم مدنی
مدیر عامل آرنیکا طرح
"یکی از مزایای اصلی شرکت سیوان شهر ماندگار کیفیت بالای پروژه‌های انجام شده این تیم و پشتیبانی و گارانتی کار پس از اجرا و تحویل نهایی است."
مهندس قاسمی
مشتری شرکت
"قبل از رفتن به خونه جدید، تیم سیوان شهر یه سری اطلاعات از من گرفتن و خیلی زود دکوراسیون خونه رو طراحی کردند. این واقعاً لذت‌بخش‌ترین اسباب کشی بود که تا بحال داشتم"
آقای حبیبی
مشتری شرکت
"مشاوره‌های سیوان عالیه، من اولش می‌خواستم کف خونه رو پارکت کنم اما چون نمیتونستیم اونقدر هزینه کنیم با مشورت تیم فوق حرفه‌ای سیوان دیدم که که سرامیک شیکتره”"
آقای نعمت اللهی
مشتری شرکت