پروژه‌های سیوان

اطلاعات تماس

[ چیزی که ما ارائه می‌دهیم ]

با مشاوره سیوان بهترین انتخاب را داشته باشید!

اخذ هزینه مشاوره به روشی متداول در صنعت طراحی داخلی تبدیل شده است. با این حال؛ سیوان شهر ماندگار برای ارزیابی اولیه ساختمان شما و مشاوره‌های اولیه که منجر به انتخاب درست شما خواهد شد هیچ هزینه‌ای دریافت نمی‌کند. شما برای این که بتوانید از خدمات ارزیابی و مشاوره رایگان سیوان استفاده کنید تنها کافی است تا فرم مربوط به ارزیابی و مشاوره رایگان ساختمان را تکمیل کنید.

مشاوره طراحی داخلی یا بازسازی فرصتی است برای بازدید حرفه‌ای از ساختمان یا خانه شما و شروع روند ایده‌پردازی توسط متخصصین حوزه معماری داخلی و بازسازی. وقت آن است که به معضلات دکوراسیون محیط خود گوش فرادهید، درباره دیدگاه خود نسبت به فضا، نحوه مطابقت آن با سبک زندگی و غیره بیشتر بیاموزید و درنهایت با پیشنهادات متخصص طراحی داخلی بتوانید بهترین انتخاب را داشته‌باشید.

این بدان معنا است که ما با هم گشتی در خانه شما خواهیم زد. بحث خواهیم کرد که چه چیزی در هر فضا برای شما مفید است و چه چیزی مفید نیست. ما درزمینهٔ مشکلی که می‌خواهید برای حل آن اقدام کنید و به آن‌ها بپردازید برای دامنه کاری که شروع خواهیم کرد، مقدمات و پیشنهادات خود را ارائه خواهیم داد.

زمانی که ما مناطق دقیق مشکل را برای حل کردن موضوعات مرتبط با دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمان شما محدود کردیم، بهترین و عالی‌ترین ایده‌های خود را ارائه می‌دهیم. این ایده‌ها ممکن است شامل بهترین روش‌ها برای آرایش فضا، افزودن لوازم و سایر عناصر معماری، مبلمان، نورپردازی، هنر، پوشش پنجره‌ها و قطعات تزئینی باشد. همچنین ممکن است منابع آنلاین و طراحی‌های سه بعدی‌ای را ارائه کنیم تا به شما کمک کنیم آنچه را در ذهن داریم تجسم کنید.

گام بعدی در مشاوره طراحی داخلی و بازسازی بحث در مورد بودجه است. بیشتر اوقات مشتری‌ها نمی‌دانند بودجه شان چقدر باید باشد. بنابراین ما یک تمرین و اصلاح بودجه انجام خواهیم داد. این کار شامل تکمیل یک صفحه کار برای کمک به مشتریان در تعیین دامنه مناسب برای در نظر گرفتن بودجه است.

مرحله آخر در مشاوره طراحی دکوراسیون و بازسازی داخلی بحث در مورد نحوه کار سیوان شهر ماندگار است و همچنین به سؤالات شما پاسخ خواهیم داد. معمولاً پیشنهاد می‌شود که مشتریان همیشه قبل از مشاوره، سؤالات احتمالی را برای اطمینان از آمادگی لازم، یادداشت کنند. همچنین ممکن است یادداشت‌برداری در طول جلسه برای اطمینان از درک آنچه ارائه می‌شود مفید باشد زیرا این کار بسیار حائز اهمیت است.

[ توصیفات ]

آنچه مردم درباره ما می‌گویند!

ویژگی اجرا توسط سیوان

بررسی و ارزیابی ارتباطات فضایی بررسی میزان استفاده از انرژی‌های طبیعی بررسی قابلیت میزان تغییر و بهبود کیفیت فضایی ارائه راه حل‌های معمارانه برای ایجاد آرامش و لذت در خانه

"اجرا و تحویل به موقع مهم ترین نکته در مورد شرکت سیوان شهر ماندگار است. رضایت مشتریان برای سیوان واقعا مهم بوده و نتیجه نهایی از کیفیت بالایی برخوردار است."
دکتر میثم مدنی
مدیر عامل آرنیکا طرح
"یکی از مزایای اصلی شرکت سیوان شهر ماندگار کیفیت بالای پروژه‌های انجام شده این تیم و پشتیبانی و گارانتی کار پس از اجرا و تحویل نهایی است."
مهندس قاسمی
مشتری شرکت
"قبل از رفتن به خونه جدید، تیم سیوان شهر یه سری اطلاعات از من گرفتن و خیلی زود دکوراسیون خونه رو طراحی کردند. این واقعاً لذت‌بخش‌ترین اسباب کشی بود که تا بحال داشتم"
آقای حبیبی
مشتری شرکت
"مشاوره‌های سیوان عالیه، من اولش می‌خواستم کف خونه رو پارکت کنم اما چون نمیتونستیم اونقدر هزینه کنیم با مشورت تیم فوق حرفه‌ای سیوان دیدم که که سرامیک شیکتره”"
آقای نعمت اللهی
مشتری شرکت