پروژه‌های سیوان

اطلاعات تماس

[ چیزی که ما ارائه می‌دهیم ]

بهترین متخصصان ارزیابی فنی با ارائه گزارش

یکی از مهمترین مشکلاتی که صاحبین ساختمان‌های مسکونی، اداری و تجاری دارند این است که پس از گذشت چندین سال از ساخت ساختمان و فرسوده شدن آن، نمی‌دانند که تخریب کلی ساختمان به صرفه است یا اینکه راهکارهای بهتری مثل بازسازی، طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی می‌تواند راه حل مشکل آن‌ها در مقابله با یک ساختمان قدیمی و فرسوده باشد.

در چنین شرایطی ارزیابی فنی ساختمان بسیار حائز اهمیت خواهد بود. این خدمات به منظور ارزیابی عملکردهای متفاوت یک ساختمان یا مؤلفه های آن در ارتباط با مباحث مختلف مهندسی، ایمنی و قابلیت اطمینانی ارائه می‌گردد.

یک ساختمان را می‌تواند از زاویه‌های مختلفی مورد بررسی فنی قرار داد که التبه این کار کاملاً تخصصی خواهد بود و تنها توسط متخصصین این امر در سیوان شهر ماندگار انجام خواهد شد. مهندسین سیوان پس از ارزیابی و کارشناسی دقیق گزارش فنی به کارفرما ارائه خواهد کرد که با توجه به آن می توان بهترین تصمیم را در مورد به صرفه بودن بازسازی و دکوراسیون داخلی گرفت.

در زمان ارزیابی فنی ساختمان به تمامی موارد از جمله رطوبت ساختتمان، استحکام، نور، هوا و تمامی جزئیات دقت خواهد شد تا راهکارهای مناسبی به کارفرما ارائه شود. در این طرح حتی تمامی زیر ساخت‌ها و دسترسی به خدمات مختلف نیز اندازه گیری خواهد شد.

  • کنترل میزان آلودگی صوتی
  • بررسی و تحلیل ارزشگذاری ساختمان
  • ارزیابی سیستم حفاظت در مقابل حریق و انفجار
  • ارزیابی سیستمهای هوشمند
  • بازرسی آسانسورها، بالابرها، سیستمهای انتقال و جابجایی، درب‌های اتوماتیک
  • بازرسی فنی سیستمهای تهویه مطبوع، بهداشت هوا
  • ممیزی و تحلیل مصارف انرژی در ساختمان
  • ارزیابی رطوب، میزان نور، هوا و…
[ توصیفات ]

آنچه مردم درباره ما می‌گویند!

ویژگی اجرا توسط سیوان

بررسی شرایط ساختمان و سنجش مقرون به صرفه بودن بازسازی آسیب‌شناسی و بررسی وضعیت کیفی نور، هوا، رطوبت و... ارائه راهکارهای بهبود مشکلات ساختار ساختمان سنجش وضعیت کیفی موقعیت ساختمان در مرحله و منطقه بررسی وضعیت دسترسی به خدمات و زیر ساخت‌ها

"اجرا و تحویل به موقع مهم ترین نکته در مورد شرکت سیوان شهر ماندگار است. رضایت مشتریان برای سیوان واقعا مهم بوده و نتیجه نهایی از کیفیت بالایی برخوردار است."
دکتر میثم مدنی
مدیر عامل آرنیکا طرح
"یکی از مزایای اصلی شرکت سیوان شهر ماندگار کیفیت بالای پروژه‌های انجام شده این تیم و پشتیبانی و گارانتی کار پس از اجرا و تحویل نهایی است."
مهندس قاسمی
مشتری شرکت
"قبل از رفتن به خونه جدید، تیم سیوان شهر یه سری اطلاعات از من گرفتن و خیلی زود دکوراسیون خونه رو طراحی کردند. این واقعاً لذت‌بخش‌ترین اسباب کشی بود که تا بحال داشتم"
آقای حبیبی
مشتری شرکت
"مشاوره‌های سیوان عالیه، من اولش می‌خواستم کف خونه رو پارکت کنم اما چون نمیتونستیم اونقدر هزینه کنیم با مشورت تیم فوق حرفه‌ای سیوان دیدم که که سرامیک شیکتره”"
آقای نعمت اللهی
مشتری شرکت