پروژه‌های سیوان

اطلاعات تماس

[ سوالات متداول ]

محبوب ترین سوالات

به چه منظور بازدید از پروژه انجام می‌شود؟

در مرحله اول کارفرما پس از تماس با شرکت و انجام ارزیابی و مشاوره اولیه، روز و ساعت مشخصی را جهت بازدید تخصصی هماهنگ می‌کند و بعد از آن مهندسین و مشاورین سیوان شهر ماندگار برای انجام عملیات بازدید و مشاوره حضوری در محل پروژه حضور به عمل می‌رسانند و بعد از بازدید پروژه و دریافت نیازهای کارفرما و پتانسیل پروژه در امر طراحی و اجرا، شروع به انجام عملیات برداشت و صورت وضعیت از پروژه می‌کنند.

معمار چگونه کیفیت زندگی افراد جامعه را بهبود می‌دهد؟

معمار مسائل مطرح در حوزه معماری را تحلیل و ارزیابی کرده، اطلاعات مورد نیاز را جمع‌آوری، پالایش و سازمان داده، آنها را در طراحی ساختمان‌ها و فضای دل‌نشین و زیبا بکار می‌بندد به طوری که کیفیت زندگی افراد جامعه به صورت روزافزون بهبود یابد.

نحوه سفارش پروژه در سیوان شهر به چه صورت می‌باشد؟

جهت سفارش پروژه یا مشاوره و ارزیابی می‌توانید با شماره تماس‌های درج شده و یا از طریق واتس‌آپ و یا ایمیل با ما در ارتباط باشید. برای ارزیابی دقیق تر می توانید از طریق فرم ارزیابی و مشاوره اقدام کنید و مشخصات پروژه خود را ذکر فرمایید. شروع مراحل ثبت پروژه می‌تواند از طریق ارسال عکس از فضا و بعد از بازدید توسط تیم تخصصی سیوان شهر ماندگار انجام گیرد.

در چه مرحله‌ای از فضای مورد نظر بازدید می‌شود؟

جهت شروع پروسه انجام پروژه بازدید از ملک الزامی است، پس از مشاوره اولیه و ارزیابی ساختمان و فضای مورد نظر شما چنانچه تمایل به انجام پروژه توسط تیم سیوان شهر ماندگار را داشته باشید کارشناسان ما جهت بازدید ملک در محل مورد نظر حضور خواهند یافت.

آیا انجام طراحی صرفاً و بدون اجرای پروژه امکان پذیر است؟

بله، امکان‌پذیر است. اما توصیه کارشناسان متخصص سیوان شهر ماندگار در حوزه معماری و دکوراسیون داخلی به شما انجام طراحی و اجرا توسط یک تیم واحد است و علاوه بر آن در صورت اجرای پروژه توسط تیم ما تخفیف مناسبی بر روی تعرفه طراحی نیز دریافت خواهید کرد.

مرحله طراحی به چه صورت انجام می‌پذیرد؟

پس از برداشت نقشه وضع موجود فضا توسط مهندسین و مشاورین سیوان شهر ماندگار و بهره‌گیری از نیازها و سلیقه کارفرما، مرحله طراحی پروژه در قالب فاز یک، فاز دو، و طراحی سه بعدی انجام می‌گردد و بعد از جمع‌بندی و توافق با کارفرما، ادیت‌های لازم بر روی طرح اعمال می‌گردد و درنهایت با توافق کارفرما و جلب رضایت وی در زمینه‌ی طراحی وارد فاز بعدی خواهیم شد.

چگونه یک پروژه ساختمانی برآورد هزینه می‌شود؟

پس از نهایی شدن طرح توسط کارفرما می توان هزینه تقریبی را محاسبه کرد و نحوه آن به این صورت است که با توجه به اندازه فضا و میزان متریال و المان‌های به کار برده شده در طرح و استعلام قیمت خرید مواد و مصالح و همچنین محاسبه دستمزد نیروی کار در پروژه می توان هزینه تقریبی و مدت زمان اجرای پروژه را محاسبه کرد. این مورد یکی از ملزوماتی است که باید در متن قرارداد ذکر شود تا کارفرما بتواند با توجه به میزان بودجه در نظر گرفته‌شده برای پروژه تصمیم‌گیری کند.

آیا می توان در زمان اجرا تغییراتی را اعمال کرد؟

بله در زمان اجرا با توافق میان کارفرما و مدیر پروژه می توان تغییرات را اعمال کرد که در این مرحله به نفع طرفین است که تغییرات انجام‌شده به صورت کتبی دربندهای مشخص‌شده در متن قرارداد ذکر شود و به صورت جداگانه محاسبه شود.

چگونه می‌توان به حُسن انجام کار توسط سیوان اعتماد کرد؟

کارفرماهای ما مهمترین سرمایه هستند که اولین هدف جلب رضایت ایشان از پروژه‌ و تداوم همکاری می‌باشد. همچنین در قراردادهای سیوان شهر ماندگار تمامی تعهدهای شرکت درج شده و به امضای طرفین می‌رسد. گذشته از اینها رزومه‌ی و سابقه درخشان سیوان در بیش از 10 سال تجربه و همکاری با سازمان های مطرح و بزرگ گواه بر حسن انجام کارمان خواهد بود.

هزینه طراحی داخلی چگونه است؟

موارد دخیل در تعیین قیمت طراحی بسیار متنوع هستند که بعد از تکمیل فرم ارزیابی و مشاوره و همچنین بازدید از ساختمان مشخص خواهد شد، مواردی مانند: سبک طراحی (کلاسیک، مدرن و …)، متراژ پروژه و...

هزینه ساخت دکوراسیون داخلی برای آپارتمان چقدر است؟

هزینه‌ی اجرای پروژه بر اساس نیازهای شما از پروژه ، سطح کیفی کار و متریال هایی که قرار است استفاده شوند متغیر است. بهترین حالت مدیریت هزینه‌های اجرا، بالانس کردن آیتم‌های اجرایی بر اساس بودجه مورد نظرتان است. ما در سیوان شهر ماندگار این موضوع را به بهترین نحو برایتان مدیریت می‌کنیم.

لزوم اجرای طراحی و دکوراسیون داخلی توسط سیوان چیست؟

امروزه بسیاری از هموطنان عزیز خود اقدام به ساخت و اجرای پروژه می‌کنند که متأسفانه به‌دلیل عدم تسلط کافی در نیمه‌های راه به مشکلات بزرگی برمیخورد و ضررهای مالی زیادی را متحمل می‌شوند، برخی نیز به واسطه هزینه‌های پایین، تن به کیفیت نامطلوب و سپردن پروژه به افراد غیرمتخصص می‌دهند. باید بپذیریم که بازسازی، دکوراسیون داخلی و معماری یک حرفه‌ی کاملاً تخصصی و با پیچیدگی‌های فراوان است که سیوان شهر ماندگار بیش از 10 سال است که در این عرصه می‌درخشد.

فایده اجرای طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی چیست؟

گذشته از مسایل فنی و هنری، می توان در روابط فضاهای داخلی خانه و بهبود این مسایل و تأثیر روحی روانی آن بر انسان به مواردی از قبیل زندگی باکیفیت در یک فضای با کیفیت، استفاده درست از فضاهای داخلی خانه، لذت بردن از فضاهای متنوع داخل منزل و همچنین ارزش افزوده‌ی آن اشاره کرد.

آیا می توان با توجه به بودجه کارفرما پروژه را طراحی و اجرا کرد؟

بله این روش امکان‌پذیر است به شرط آن که قبل از شروع عملیات طراحی کارفرما مقدار بودجه‌ای را که برای پروژه خود در نظر گرفته است را به تیم طراحی سیوان شهر ماندگار اعلام کند تا بتوانیم مطابق با بودجه وی عملیات طراحی را انجام دهیم و پیش فاکتور را مطابق با بودجه کارفرما تنظیم کنیم.

در چه زمانی برآورد هزینه انجام می‌گیرد؟

پس از اتمام مرحله طراحی و برآورد هزینه تقریبی و مشخص شدن مدت زمان اجرای پروژه یک پیش فاکتور در قالب قرارداد اجرایی تسلیم کارفرما می‌شود و پس از توافق و عقد قرارداد با کارفرما وارد فاز اجرایی می‌شویم و روند شروع کار مطابق با نقشه‌ها و پلان فاز ۲ انجام می‌گردد و در این مرحله شرکت موظف است که پروژه را مطابق با طراحی‌های انجام‌شده به کارفرما تحویل دهد.

می توان به منظور تسریع در کار عملیات تخریب را زودتر شروع کرد؟

معمولاً در برخی از پروژه‌های بازسازی و دکوراسیون داخلی بعد از اتمام طراحی دو بعدی به منظور تسریع در کار می توان تا زمان آماده شدن طرح‌های سه بعدی عملیات تخریب را شروع کرد و بستر را برای شروع عملیات اجرایی آغاز کرد.

به محیط رویایی خود یک قدم نزدیک شوید!

در هر مرحله، ما می توانیم بر پروژه شما نظارت کنیم – کنترل تمام جزئیات و مشاوره همراه با ارائه گزارش فنی ساختمان.