پروژه‌های سیوان

اطلاعات تماس

[ درباره شرکت ]

سیوان، بهترین راهکار معماری

شرکت سیوان شهر ماندگار با بیش از 10 سال تجربه در بازسازی، معماری، دکوراسیون داخلی، فضاسازی، طراحی محیط و ایجاد فضاهای خاص و جذاب برای تمامی سلیقه‌ها و فرهنگ‌ها به طور اختصاصی در منطقه نارمک تهران فعالیت می‌کند.

پروژه‌های موردپذیرش سیوان شهر ماندگار کاملاً متنوع بوده و اگر خواستار تغییر در دکوراسیون داخلی، معماری و بازسازی ساختمان‌های مسکونی، تجاری و اداری خود هستید، یکی از بهترین و با تجربه‌ترین شرکت‌های معماری در شمال تهران، سیوان شهر ماندگار است.

سیوان شهر ماندگار پیش از شروع پروژه با ارزیابی و مشاوره بهترین پیشنهادات و طرح‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهد تا با دیدی وسیع بتوانید بهترین انتخاب را برای تغییر فضای ساختمان خود تجربه کنید.

[ استراتژی شرکت ]

فلسفه کاری سیوان شهر ماندگار

ارائه خدمات نوین بازسازی، معماری و دکوراسیون داخلی با استفاده از روش‌های مدرن برای ارتقاء کیفیت محل کار و زندگی

مأموریت ما در ارائه خدمات

God is in the Detail | اجرای دقیق و توجه به جزئیات معماری و تمامی مواردی که از دید مردم پنهان بوده اما بسیار مهم است!

دیدگاه ما در معماری

تضمین کیفیت کار و گارانتی ارائه‌ خدمات پس از اجرا در بلند مدت و پیگیری هرگونه مشکلات احتمالی، ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با فرآیندی حساب شده کار را انجام می‌دهیم.

ارزش‌های ما برای مشتریان
[ + ]
پروژه انجام شده
[ + ]
سال ها تجربه
[ + ]
مشتری وفادار
[ روش کار ما ]

از مشاوره تا اجرای طرح

1. دریافت اطلاعات اولیه ساختمان

تصاویر اولیه ساختمان و اطلاعاتی مانند موقعیت، قدمت، متراژ، طبقه، دسترسی و... جهت ارزیابی های اولیه از کارفرما دریافت می‌شود.

2. ارزیابی و مشاوره اولیه

اطلاعات دریافتی از کارفرما در کنار تصاویر ارزیابی شده و مشاوره‌ای با کارفرما ترتیب داده خواهد شد تا پاسخ سؤالات خود را دریافت نماید و از پیشنهادات متخصصین سیوان بهره‌مند مند شوند.

3. ارزیابی فنی و بازدید از ساختمان

پس از ارزیابی های اولیه تیم تخصصی سیوان جهت بازدید از ساختمان و ارزیابی فنی به محل مورد نظر مراجعه خواهند کرد تا کارفرما از مشاوره‌های تخصصی و پیشنهادات سیوان شهر ماندگار مطلع شود و بهترین انتخاب را داشته باشد.

4. تهیه پیش طرح و عقد قرارداد

در صورت تأیید کارفرما برای اجرای پروژه توسط تیم تخصصی سیوان، پیش طرح مورد نظر آماده‌شده و بین کارفرما و شرکت عقد قرارداد صورت می‌پذیرد.

5. نهایی کردن طرح اولیه

پس از نهایی شدن طرح اولیه توسط متخصصین سیوان، تمامی هزینه‌های برآورد شده در اختیار کارفرما قرار خواهد گرفت و پس از مذاکره نهایی و انجام هماهنگی های لازم زمان شروع و پایان اجرا به صورت تقریبی مشخص خواهد شد.

6. شروع پروژه

پس از انجام تمامی هماهنگی های لازم با کارفرما، طبق طرح‌های آماده‌شده و همچنین زمانبندی مشخص‌شده در قرارداد، کارشناسان سیوان شهر کلید ساختمان را دریافت خواهند کرد تا اجرای پروژه طبق طرح‌های از پیش تعیین‌شده آغاز شود.

[ توصیفات ]

آنچه مردم درباره ما می‌گویند!

"اجرا و تحویل به موقع مهم ترین نکته در مورد شرکت سیوان شهر ماندگار است. رضایت مشتریان برای سیوان واقعا مهم بوده و نتیجه نهایی از کیفیت بالایی برخوردار است."
دکتر میثم مدنی
مدیر عامل آرنیکا طرح
"یکی از مزایای اصلی شرکت سیوان شهر ماندگار کیفیت بالای پروژه‌های انجام شده این تیم و پشتیبانی و گارانتی کار پس از اجرا و تحویل نهایی است."
مهندس قاسمی
مشتری شرکت
"قبل از رفتن به خونه جدید، تیم سیوان شهر یه سری اطلاعات از من گرفتن و خیلی زود دکوراسیون خونه رو طراحی کردند. این واقعاً لذت‌بخش‌ترین اسباب کشی بود که تا بحال داشتم"
آقای حبیبی
مشتری شرکت
"مشاوره‌های سیوان عالیه، من اولش می‌خواستم کف خونه رو پارکت کنم اما چون نمیتونستیم اونقدر هزینه کنیم با مشورت تیم فوق حرفه‌ای سیوان دیدم که که سرامیک شیکتره”"
آقای نعمت اللهی
مشتری شرکت